Yemek Sepeti Olumlu Yorum Alma Taktikleri

Yemek Sepeti Olumlu Yorum Alma Taktikleri

by Hepuzman Aralık 07, 2020

Yemek sepeti, Ülkemizde ve Kıbrıs’ta hizmet veren online yemek sipariş sitesidir. Restorantlar yemek sepeti ile anlaşma sağlayarak, verdiği hizmetlerden en son menüye kadar sisteme eklemektedirler. Gün içerisinde 480 binden fazla sipariş alan ve 14 milyon kullanıcısına hizmet veren kurumsal bir firmadır. Bu firmalar içerisinde olumlu yorum alma taktiklerinden bahsedeceğiz.

Kötü bir yorum bırakmak, üzgün bir müşterinin hizmetinden memnun kalmadığında ortaya çıkardığı en yaygın şeylerden biridir. Bu arada harika yorumlar, yeni müşterileri restoranınıza ilk kez gelmeye ikna edecektir.

Artık çevrimiçi derecelendirmelere ve yemek incelemelerine çok fazla önem verildiğinden, yemek sepeti ‘nde olumlu yorum almak için ne yapmanız gerekiyor?

Müşteri incelemelerinizi iyileştirmek için kullanabileceğiniz bazı basit taktikler.

yemek sepeti puan satın al

Yemek Sepeti Olumlu Yorum Satın Alın! (Bonus)

Hepuzman olarak dijtal pazarlama alanında işletmenizi düşünüyoruz ve sizlerin aksi ve huysuz müşterilerden hak etmediğiniz kötü yorumları kaldırmanıza destek sağlıyoruz.

Yemek sepeti kötü yorumları silmek için sizlere sunmuş olduğumuz olumlu yorum ve 10 puanlı destek paketleri ile restaurantınız yine eski yüksek puanlarına kavuşacak. Aşağıdan paketleri inceleyin!

yemek sepeti olumlu yorum alma

  1. İlk yaptığınız işte harika olun

Restoran müşterilerinizden daha iyi yorumlar almak istiyorsanız, sürekli olarak yüksek standartta hizmet sunmayı ve yürütmeyi hedefleyin, daha sonra müşteriler doğal olarak restoranınız hakkında konuşacak ve olumlu yorum yapacaklardır.

Küçük şeyler önemlidir, bu nedenle her müşterinin mekanınızda sıcak karşılandığından ve onlara iyi davranıldığından emin olun. Kendinizi müşterilerinizin yerine koyun ve sunduğunuz hizmetin onlara olumlu mu yoksa olumsuz bir deneyim mi bıraktığını anlayın.

Yemek sepeti yorum alma taktikleri

  1. Sosyal medyadan en iyi şekilde yararlanın

Çoğu müşteri artık sosyal medyada. Doğru yapıldığında, onlarla doğrudan etkileşim kurmanın ve incelemeler de dahil olmak üzere herhangi bir geri bildirim almanın harika bir yolu olabilir.

Mekânınızdan yüz yüze şikayet etmek veya övmek yerine, deneyimleri hakkında sosyal medya aracılığıyla ‘beğenecekler’, ‘paylaşacaklar’ veya ‘yorum yapacaklar’.  Artıları ve Eksileri, çevrimiçi varlığınızı, imajınızı ve müşteri tabanınızı inşa edeceğinizdir.  Bu zor durumlarla başa çıkmanın en iyi yolu, istenmeyen sosyal medyanın ilgisini önlemek için konuşmayı çevrimdışına almak ve müşteriyle doğrudan iletişim kurmaktır.

yemek sepeti yorum teknikleri

  1. Personelinizi sormaları için eğitin

Müşterilerinizden gerçek zamanlı geri bildirim almak için personelinizi, müşterilerinin deneyimlerini genel olarak ölçmeleri için onlara danışmaları konusunda eğitmek faydalı olacaktır. Müşterilerden incelemelerin neden önemli olduğunu ve mekânınızın itibarını artırmaya nasıl yardımcı olabileceklerini onlara anlatın.

Bu zamanı personelinizle birlikte müşterilerle ne tür bir dil ve üslup kullanacağınız , içeri giren insanları nasıl karşılayacağınız gibi genel beklentileri gözden geçirmek için de ayırabilirsiniz . Unutmayın, bir müşterinin kapıdan içeri girdiği andan itibaren başına gelen her şey, yorumlarının tonunu şekillendirebilir ve şekillendirecektir.

Tüm denemeleriniz sonuç vermedi mi?

Bize ulaşın sizlere profesyonel destek sunalım. Restaurantınız için gerekli pazarlama yöntemlerini sizlere anlatalım!

Sağda bulunan whatsapp butonundan 7/24 bizlere yazabilirisiniz.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mesaj Yaz!
İletişime Geç!
Nasıl yardımcı olabiliriz?