Google Harita Yorum Silme Hizmeti

Google harita yorum silmek isteyen işletme sahipleri için verdiğimiz hizmet paketlerini inceleyin. Haritanıza yapılmış olan saldırılar ve olumsuz yorumlar sizleri sıralamada aşağılara atmış olabilir.

Rakip firmaların yapmış olduğu olumsuz yorum ve 1 puanlı değerlendirmeleri kaldırmak her zaman beklenildiği gibi kolay değildir. Sizlere vermiş olduğunuz google harita olumsuz yorum ve puanları silmek isterseniz hizmetlerimizi göz atınız.

Genel olarak haritanıza verilmiş olan tüm puanların ortalaması alınarak harita puanınız hesaplanır. Diyelim ki 10 adet 5 yıldızlı ve 10 adet 1 yıldızlı yorum olması harita ortalamanızı 2.5 seviyelerine çekecektir. 2.5 gibi bir puan oldukça düşüktür. İdeal puan oranı 4 ve üzeridir. Birden fazla düşük puan ve kötü yorum alan işletmeleri müşteriler tercih etmemektedir.

1 Adet

TL101 Yorum Silme
  • Puanınız artar
  • Sıralamanız yükselir
  • Aranma sayınız yükselir

Google Yorum Silme İşlemi İşe Yarar mı?

Google maps işletme haritanıza yapılmış olan kötü yorumları kaldırıyoruz. Böylelikle kötü puanlı yorumların oranı haritanızdan silindiğinden dolayı puanlarınız yükselir ve aramalarda daha yukarıda çıkarsınız.

Sizlerden rakip firmalardan saldırı alıyorsanız bu paketlerimiz tam size göre. Kısa sürede işletmeniz hak ettiği puana ulaşır!

Puanınız yükselir

Olumsuz yorumlar silinince işletme haritanızın puanları yükselir.

Sırlamada yükselirsiniz

Puanlarınızın yükselmesiyle birlikte aramalarda yükselme sağlarsınız.

Popüler olursunuz

Yükselen puanlarınızla sayesinde tavsiye edilen işletme olursunuz.

Olumsuz yorumlarınız silinir

Rakip işletmelerden gelen saldırı içerikli yorumları siliyoruz.

Aranma sayınız artar

Telefonla aranma sayınızda yükseliş yakalarsınız.

Anahtar kelimelerde yükselirsiniz

İstenilen anahtar kelimelerde çalışma yapıyoruz.

Müşterilerimiz Ne Dedi?

Makina üretimi ve satışı yapmaktayız. Sürekli rakip firmalar Google haritamıza olumsuz yorum atıyorlardı. Bizde Google yorum hizmeti aldık. İşletme puanlarımızı yine yukarıya çektik. Bize verdikleri destek için teşekkür etmek istedim.

İşletmekte olduğum Restaurant, Google üzerinden kötü yorumlar almaya başlamıştı. Tahmin ediyorum ki rakip Restaurantlar bu olumsuz yorumları yapıyordu. Harita yorum paketi aldım. Verdikleri hizmet sayesinde işletme puanım iyi seviyeye geldi ve müşterilerimiz çoğaldı. Teşekkür ediyorum.

Vermiş olduğum danışmanlık hizmetlerinin tanıtılmasında çok yardımcı oldular. Google haritalar üzerinde daha önceden yorum ve puan almamıştım. Google yorum hizmeti satın aldım. Haritalarda görüntülenmeye başladım ve danışmanlık istekleri alıyorum. Güzel bir çalışma oldu tebrikler.

Mesaj Yaz!
İletişime Geç!
Nasıl yardımcı olabiliriz?