Google Yorum Satın Al

Google yorum satın al işletme puanını yükselt ve bir çok avantajı yüksek işletme puanı ile sahip ol. Google haritalarda üst sıralara yüksel müşteri potansiyelin artsın.

Potansiyel müşterilerinize ulaşmak için; Google yorum satın al ve harita puanların rakiplerinin karşısında değer kazansın. Haritanıza yapılan olumsuz yorumları silmek her zaman kolay olmayabilir. Burada devreye giren Google yorum hizmeti servisimiz sayesinde sizlerde yüksek işletme skoruna sahip olabilirsiniz.

Süper Google Yorum Paketi

TL3010 yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 1 Saat - 1 Gün Arası Teslim

Puan Yükseltme Yorum Paketi

TL7525 Yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 1 Saat - 3 Gün Arası Teslim

Uçuran Yorum Paketi

TL15050 Yorum
 • %100 Türk Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Sizin İstediğiniz Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 1 Gün - 5 Gün Arası Teslim

Google Maps Yorumları Ne Avantaj Sağlar?

Google yorum hizmeti ile birlikte benim işletmem haritanıza gelen yorumların sayısını artırıyoruz. Sizlerde haritanızda değerli yorumlar kazanarak yeni müşterilere ulaşabilirsiniz. Google 5 yıldız + olumlu yorumlar için hizmetimizi satın alın. Tek yapmanız gereken bizlere harita linkinizi göndermeniz herhangi bir şifre vb. istemeden işlemleriniz gerçekleştiriyoruz.

İşletme Puanı Yükselir

Google benim işletmem üzerinden yapacağımız yorumlar ve 5 yıldızlı oylar sayesinde işletme puanınız artacaktır.

Görüntülenmeniz Artar

Google haritalarda yüksek işletme puanına sahip mağazalar aramalarda daha üst sıralarda yer almaktadır. Bundan dolayı işletmeniz sorgulamalarda daha fazla görünecektir.

Satışlarınız Yükselir

Google yorum satın alarak haritalarda yüksek işletme puanına sahip olduğunuz gören müşteriler sizin ürün ve hizmetleriniz alma konusunda daha istekli olurlar.

Google yorum satın al
Telefonla Aranma Oranınız Artar

Aradıkları ürün/hizmetlere hızlı ulaşmak isteyen müşteriler işletme puanınız yüksek diye sizi arayacaktır.

Müşterileriniz Artar

google maps yorum satın alarak olumlu yorum alarak daha fazla müşteri elde etme şansı yakalarsınız.

Popüler İşletme Olursunuz

Önerilen yorumlar ve 5 yıldızlı yorumlar sayesinde herkes işletmenizi tanımış olur ve satın alma kararlarına pozitif yönde etki etmiş olursunuz.

Google Yorum Satın Alan Müşterilerimiz

Makina üretimi ve satışı yapmaktayız. Sürekli rakip firmalar Google haritamıza olumsuz yorum atıyorlardı. Bizde Google yorum hizmeti aldık. İşletme puanlarımızı yine yukarıya çektik. Bize verdikleri destek için teşekkür etmek istedim.

İşletmekte olduğum Restaurant, Google üzerinden kötü yorumlar almaya başlamıştı. Tahmin ediyorum ki rakip Restaurantlar bu olumsuz yorumları yapıyordu. Harita yorum paketi aldım. Verdikleri hizmet sayesinde işletme puanım iyi seviyeye geldi ve müşterilerimiz çoğaldı. Teşekkür ediyorum.

Vermiş olduğum danışmanlık hizmetlerinin tanıtılmasında çok yardımcı oldular. Google haritalar üzerinde daha önceden yorum ve puan almamıştım. Google yorum hizmeti satın aldım. Haritalarda görüntülenmeye başladım ve danışmanlık istekleri alıyorum. Güzel bir çalışma oldu tebrikler.

Sıkça Sorulan Sorular

Girilecek Yorumları Verebilir miyim?

Evet. Haritaya girilecek yorumları sizin vermeniz gereklidir. Dilediğiniz yorumları Google harita adresinize %100 türk kullanıcılar girecektir.

Satın Aldığım Yorumlar Haritaya Ne Zaman Girilir?

Google harita yorumlarının girilme süreleri almış olduğunuz paket özelliklerinin en altında yer almaktadır. Belirtilen saat ve gün içerisinde yorumlarınız haritaya girilmiş olacaktır.

Google Yorum Atan Kullanıcılar Türk mü?

Kullanıcı hesapları %100 Türk hesaplardır ve yorumlarınız Türkçe olarak girilecektir.

Google Yorumlar Silinir mi?

Yapılan yorumlar kesinlikle silinmeme garantilidir. Google kaynaklı yorumlar silinse dahi aldığınız kadar yorum haritanıza yeniden girilerek telafi edilir.

Hizmet İadesi Var mı?

Verdiğimiz hizmetin geri dönüşü söz konusu olmamasından dolayı hizmet iadesi maalesef yoktur.

Mesaj Yaz!
İletişime Geç!
Nasıl yardımcı olabiliriz?