Getir Yemek Yorum ve Puan Satın Al

GetirYemek yorum satın alın ve uygulama üzerinde puanlarınız yükselsin. Getir uygulaması ülkemizde hizmet veren, online yemek siparişlerinizi sizin adınıza teslim alıp bulunduğunuz lokasyona kısa bir sürede ulaştıran bir yemek sipariş platformudur.
Getir uygulamasına girdiğinizde karşınıza Getir ve GetirYemek olmak üzere iki seçenek çıkıyor. GetirYemek seçeneğini seçerek bulunduğunuz lokasyon çevresinde olan restoranları görüntüleyebiliyorsunuz.

GetirYemek uygulaması üzerinden satış yapan bir restoran sahibiyseniz ürünleriniz ve işletmeniz hakkında yapılan yorumlar diğer restoranların üstüne çıkıp görünür bir hale gelebilmek ve satış miktarınızı katlamak amacıyla sizler için çok değerlidir. İşletmenize yapacağımız yorum ve yüksek değerlendirmeler ile diğer işletmelerden daha yukarıya çıkarak daha fazla sipariş alabileceksiniz.

Star

TL505 Yorum
 • %100 Gerçek Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 24-48 Saatte Teslim

Elite

TL10010 Yorum
 • %100 Gerçek Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 24-48 Saatte Teslim

Prime

TL20020 Yorum
 • %100 Gerçek Hesaplar
 • 5 Yıldızlı Yorumlar
 • Silinmeme Garantili Yorumlar
 • 24-48 Saatte Teslim

Getir Yemek Yorum ve Puan Satın Almak Nasıl Avantajlar Sağlar?

GetirYemek yorum ve değerlendirmeleri alarak işinize yatırım yapabilirsiniz. Sizin için oluşturmuş olduğumuz sipariş sonrası en yüksek puanlama ve yorumlar ile restoran adını daha yukarılara taşıyoruz. GetirYemek yorum ve değerlendirme hizmetimiz ile sizde gelen kötü yorumlara karşı reklam ve tanıtım hizmetimizi satın alın ve yükselin!

Restoran puanı artar

GetirYemek ’de hesabınıza iyi yorum yapıyor tam puan veriyoruz.

Sıralamanız yükselir

GetirYemek aramalarında üst sırada çıkmanız için olumlu yorum ve değerlendirmeler gereklidir.

Siparişleriniz artsın

GetirYemek değerlendirme ve yorum satın almak restoran puanlarınızı artmasını sağlar. Bu da size aynı oranda yeni müşteri kazandırır.

Aranan restoran olursunuz

Müşterilerin internet üzerinde yaptıkları aramalarda sizin işletmenizi en üst sırada görmesi sizi tercih etmesini sağlar

Yeni müşteriler kazanın!

Getir yemek puan yükselterek, kullanıcıların restoranınıza vermiş olduğu yüksek puan ve güzel yorumlar sayesinde daha çok dikkat çekecek ve yeni müşteriler kazanabileceksiniz.

Güvenilir işletme olun

En yüksek puanlara ve en güzel yorumlara sahip olan işletmeler müşteriler tarafından en güvenilir bulunan restoranlardır.

Müşterilerimiz Ne Dedi?

Makina üretimi ve satışı yapmaktayız. Sürekli rakip firmalar Google haritamıza olumsuz yorum atıyorlardı. Bizde Google yorum hizmeti aldık. İşletme puanlarımızı yine yukarıya çektik. Bize verdikleri destek için teşekkür etmek istedim.

İşletmekte olduğum Restaurant, Google üzerinden kötü yorumlar almaya başlamıştı. Tahmin ediyorum ki rakip Restaurantlar bu olumsuz yorumları yapıyordu. Harita yorum paketi aldım. Verdikleri hizmet sayesinde işletme puanım iyi seviyeye geldi ve müşterilerimiz çoğaldı. Teşekkür ediyorum.

Vermiş olduğum danışmanlık hizmetlerinin tanıtılmasında çok yardımcı oldular. Google haritalar üzerinde daha önceden yorum ve puan almamıştım. Google yorum hizmeti satın aldım. Haritalarda görüntülenmeye başladım ve danışmanlık istekleri alıyorum. Güzel bir çalışma oldu tebrikler.

Yorumlar Orijinal Hesaplardan Mı Yapılıyor?

Evet. Yorumların hepsi gerçek kullanıcı hesaplarından yapılmaktadır.

Yorumlar Farklı Adreslerden mi Giriliyor?

GetirYemek yorumları yapan her kullanıcının adres ve telefon numarası farklıdır ve kaliteli hesaplardan yapılır.

GetirYemek Yorumları Silinir mi?

Yorumlarda silinme olmamaktadır. Yorumların onay süreci bulunmaktadır

Hizmet İadesi Var mı?

Verdiğimiz hizmetin geri dönüşü söz konusu olmamasından dolayı hizmet iadesi maalesef yoktur.

Mesaj Yaz!
İletişime Geç!
Nasıl yardımcı olabiliriz?