Doktorlar için Profesyonel Dijital Pazarlama ve Marka Tanıtım Hizmeti

Doktorlar için hazırlamış olduğumuz bu kapsamlı dijital tanıtım hizmeti ile sizlerde vermiş olduğunuz hizmetleri en etkin şekilde tanıtabilirsiniz.

Örneğin; bir websiteniz var ve aramalarda yeterli sonuçları alamıyor musunuz? Tanıtım hizmetlerimiz sayesinde internet siteniz üst sıralara yükselecektir. Ayrıca Google aramalarında ve diğer sosyal mecralarda yeterli düzeyde takipçi kitlesine ulaşamıyorsanız uzman ekibimiz her zaman size yardımcı olacaktır.

İsminizi Google da arattığınızda hiç bir sonuç alamıyorsanız yeteri kadar marka çalışması yapmadığınızı gösterir. İsteklerinize özel hazırlamış olduğumuz tanıtım paketleri ile görünürlüğünüzü ve bilinirliğinizi artıyoruz.

Doktorların yanı sıra hastaneler ve kliniklere özelde marka tanıtım çalışmaları gerçekleştirdik. Sağlık sektöründe yer alan bir çok işletme için çalışmalarımız devam ediyor. Bu çalışmalarda gizliliğiniz kesinlikle korunur ve referans olarak yapılan çalışmalar başka şahıslarla ve kurumlarla asla paylaşılmaz.

Aşağıdaki tanıtım paketlerine bakabilir ve istekleriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Eğer hangi hizmetin sizin için uygun olacağında kararsızsanız uzmanlarımıza destek hattından ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Tam Kapsamlı Tanıtım Hizmetleri

Doktor Takvimi - 10 Yorum

DoktorTakvimi.com sitesinde vermiş olduğunuz hizmetleri ön plana çıkarmak için olumlu yorum desteği sağlıyoruz.

Doktor Sitesi - 10 Yorum

Doktorsitesi.com adresinde doktorların oylandığı bu platformda sizi destekleyecek ve tanınmanızı sağlayacak yorum desteği sunuyoruz.

Marka/Brand Çalışmaları

Google Haritalar - 30 Yorum

Bir çok kişinin en yakınında bir hizmet ararken kullandığı Google haritalar için işletmenizin harita sayfasına aramalarda öne çıkacağınız çalışmalar yaparak olumlu yorumlarla işletme hesabınızın puanını ve yorum sayısını yükseltiyoruz.

Forum Tanıtım - 100 Adet

Türkiye ‘de popüler forum sitelerinde hizmetleriniz hakkında bilgiler verilecek forum tanıtım çalışması yapıyoruz.

Ekşi Sözlük & Uludağ Sözlük Tanıtım

Türkiye ‘nin en popüler ve en elit iki sözlüğünde markanız ve ismine ait tanıtım çalışmaları yürütüyoruz.

Firma Rehberleri Tanıtım - 50 Adet

Firmaların listelendiği rehber sitelerinde bilinirlik ve marka çalışmalarını yürüterek rehber kayıtlarınızı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Tanıtım Hizmetleri

Instagram Gerçek Takipçi - 5.000

Instagram hesabınızı daha popüler ve takipçi oranlarını yükseltmek için gerçek takipçilerden oluşan çalışma yapıyoruz.

Instagram Organik Yorum - 50 Yorum

Instagram sayfanızda dikkat çekmek, öne çıkarmak istediğiniz ve konuşulmasını dilediğiniz konuları yorumlar ile harekete geçiyoruz.

Instagram Beğeni - 5.000

Paylaştığınız gönderiler yeteri kadar etkileşim almıyor ve bu yüzden takipçi oranlarınız yükselmiyorsa sizlere bu konuda destek veriyoruz.

Diğer Sosyal Medya Siteleri

İsteğe göre diğer (Facebook, Twitter vb.) sosyal medya siteleri hizmete extra olarak dahil edilebilir.

Doktorlar için tanıtım hizmeti ne fayda sağlar?

Günümüzde sağlık alanı yerel yapıda hizmet vermekten artık global hizmete dönmüş bulunmaktadır. Bunun en iyi örneği yurtdışından ülkemize bir çok branşta hizmet almak için geldikleri göstermektedir. Bunların başında saç ekimi ve estetik alanında çok fazla turist ülkemizde bu hizmetlere talep göstermektedir.

İster yerel, ister global olarak hizmet veriyor olun. Dijital mecralarda marka bilinirliğiniz önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz tanıtım paketleri ile bir çok referansa sahip olacaksınız. Türkçe ve yabancı dillere referans çalışmalarımız mevcuttur.

Marka değeriniz yükselecek ve aramalarda görüntülenmeleriniz artacaktır dolayısıyla istediğiniz hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayacağız.

Mesaj Yaz!
İletişime Geç!
Nasıl yardımcı olabiliriz?